1.A – Náš poslední školní den

V pátek 30.6. června se žáci 1. A konečně dočkali svého závěrečného hodnocení. Jako třídní učitelka jsem zhodnotila chování a prospěch celé třídy  za celý školní rok  a musím uznat, že si všichni žáci zaslouží pochvalu za snahu a pilnost, kterou za celý rok ukázali. Pochvalu si také zaslouží rodiče, kteří mají velkou zásluhu na výborné přípravě na vyučování a vynikajících výkonech svých dětí.                                                   Poslední den ve škole nám všem zpříjemnil i krásný dort, který nám vlastnoručně upekla a vyzdobila paní Kodytková. Moc jí děkujeme za nevšední vizuální i kulinářský zážitek. Děkuji také všem rodičům za krásné květiny a milé dárečky, kterých si moc vážím.  Přeji krásné prázdniny a těším se  na všechny “druháčky”  4. září.

Milé okamžiky posledního dne najdete ve fotogalerii.

Mgr. Michaela Trávníková