BĚH O VÁNOČNÍHO KAPRA

Již sedmým rokem proběhl na naší škole Běh o vánočního kapra.

Ve čtvrtek 21. 12. 2017  se postupně na start připravili zástupci všech osmi tříd druhého stupně spolu s vybranými zaměstnanci školy.

113 schodů tak museli postupně v každém týmu zdolat 3 chlapci, 3 dívky a 1 dospělý.

Závod byl velmi dramatický. Báječnou atmosféru umocnilo bouřlivé povzbuzování všech žáků školy. Nakonec v nelítostném boji zvítězila štafeta třídy 9.A v čase 2:08,03.

Před štafetovým během i v letošním roce proběhl souboj jednotlivců. V kategorii dívek vyhrála Lenka Sršňová (8.A) a mezi chlapci zvítězil Jakub Vávra (9.B).

Na závěr celého běžeckého klání nesměl chybět ani tradiční závod mezi žáky a učiteli. Tato štafeta byla ztížena obratnostními disciplínami (házení tenisovým míčkem na cíl a přendávání lentilek brčkem). V napínavém souboji opět vyhráli učitelé, tentokrát pouze s nepatrným náskokem před štafetou žáků.

Díky ochotným sponzorům se nám podařilo odměnit všechny soutěžící a tak si kromě krásného zážitku odnesli domů i hodnotné ceny.

Děkujeme !!!!

VIDEO Z AKCE ZDE!

VÝSLEDKY:

Třída Běžci Čas
1. 9.A Koutecký, Holínka, Macák, Sloupenská, Jiroušková, Langhansová, Starý 2:08,03
2. 7.B König, Petráň, Zachař, Janků, Karastojanová, Blažková, Peroutka 2:13,84
3. 8.B Stránský, Švub, Mikulka, Dvořáková, Ondrášová, Vostřáková, Novák 2:13,96
4. 8.A Pucholt, Imrich, Novotný, Sršňová, Hyláková, Leksová, Kubátová 2:14,73
5. 9.B Čipčala, Vávra, Jirout, Rosenbergerová Hýblová, Veselá, Veselá, Plocová 2:19,28
6. 7.A Ptáček, Mísař, Synek, Beranová, Karlíková, Velecká, Hübner 2:21,72
7. 6.A Strnad, Netušil, Rubek, Skalická, Miláčková, Melnyková, Doseděl 2:23,80