Suplování

Suplování:   Pondělí 25.6.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 22.6.2018

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

     

Bes

Bes

         

1.B

   

Bes

Bes

           

1.C

 

Bes

Bes

             

5.A

 

Exk

Exk

 

Exk

Exk

       

5.C

   

ŠkSp

ŠkSp

ŠkSp

         

9.A

 

Spor

Spor

Spor

Spor

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kodytková Marie (PN)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Částková Veronika (PedD)

 

-

-

             

Dabrowská Dana (Lék)

 

Koh

             

Flídrová Eva (PedD)

     

..

..

         

Fryaufová Jana (PedD)

 

..

..

             

Jenčíková Bohumila (Exk)

 

-

-

 

-

-

       

Grünerová Erika (Exk)

 

..

..

 

..

..

       

Ondráčková Ivana (PedD)

     

-

-

         

Peroutka Daniel (PedD)

 

Jnč

Jnč

Kuf

Pra

         

Poláková Zuzana (Lék)

         

-

-

-

-

 

Steinmetzová Gabriela (Lék)

 

-

-

             

Šimková Pavla (PedD)

   

..

..

           

Vaňousová Lenka (ŠkSp)

   

..

..

..

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Částková Veronika

1., 2. hod Pedagogický dozor

Flídrová Eva

3., 4. hod Pedagogický dozor

Fryaufová Jana

1., 2. hod Pedagogický dozor

Hübner Zdeněk

2.hod

odpadá

Z

9.A

 

Sportovní akce

 

6.hod

odpadá

D

9.B

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

D

9.A

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Z

8.B

 

zrušeno

Chmelařová Jana

0.hod

odpadá

Nj

9.A (Nj91)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

Aj

9.A (A9 1)

 

Sportovní akce

Janečková Zuzana

1.hod

spojeno (Pe PedD)

Tv

8.A (Chl)

(TvG1)

 
 

2.hod

spojeno (Pe PedD)

Tv

8.A (Chl)

(TvG1)

 
 

7.hod

odpadá

PřPr

6.B (PřEk)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

PřPr

6.B (PřEk)

 

zrušeno

Grünerová Erika

6.hod

odpadá

Vv

5.A

 

zrušeno

Keprt Tomáš

7.hod

odpadá

SHF

6.B (SHFc)+

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

SHF

6.B (SHFc)+

 

zrušeno

Kohoutková Eva

0.hod

odpadá

Rj

9.A (Rj91)+

 

zrušeno

 

2.hod

supl. (Dab Lék)

Čj

7.A

(8.A)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

Hv

9.B

 

zrušeno

Kufová Eva

3.hod

supl. (Pe PedD)

Nj

8.B (Nj82)

(7.A)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

Čj

9.A

 

Sportovní akce

 

4.hod

odpadá

Čj

9.A

 

Sportovní akce

Ondráčková Ivana

3., 4. hod Pedagogický dozor

Peroutka Daniel

0.hod

odpadá

Nj

9.B (Nj92)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

SHF

6.A (SHFd)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

SHF

6.A (SHFd)

 

zrušeno

 

1.- 4. hod Pedagogický dozor

Plachá Iva

před 2. hodinou dohled NB - Přízemí

 

Pražáková Ludmila

4.hod

spojeno (Pe PedD)

Tv

4.A (Chl)

(Tv-V)

 

Sedláčková Jana

6.hod

odpadá

5.B

 

zrušeno

Studená Michaela

před 2. hodinou dohled NB - II.poschodí

 

Šimková Pavla

2., 3. hod Pedagogický dozor

Veselá Eliška

7.hod

odpadá

EkDo

6.A (PřEk)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

EkDo

6.A (PřEk)

 

zrušeno

Bělohlávková Klára

1.hod

supl. (Dab Lék)

Čj

6.A

(6.A)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

Ch

9.A

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

Ch

9.B

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3., 4. hod Beseda

1.B

2., 3. hod Beseda

1.C

1., 2. hod Beseda

4.A

4.hod

Tv

Chl

(Tv-V)

spojí

Pražáková Ludmila

(Pe)

5.A

6.hod

Vv

   

odpadá

 

(Grü)

 

1., 2., 4., 5. hod Exkurze

5.B

6.hod

   

odpadá

 

(Se)

5.C

2.- 4. hod Školní sport

6.A

1.hod

Čj

 

(6.A)

supluje

Bělohlávková Klára

(Dab)

 

7.hod

EkDo

PřEk

 

odpadá

 

(Ve)

 

7.hod

SHF

SHFc

 

odpadá

 

(Ke)

 

7.hod

SHF

SHFd

 

odpadá

 

(Pe)

 

8.hod

EkDo

PřEk

 

odpadá

 

(Ve)

 

8.hod

SHF

SHFc

 

odpadá

 

(Ke)

 

8.hod

SHF

SHFd

 

odpadá

 

(Pe)

6.B

7.hod

PřPr

PřEk

 

odpadá

 

(Jnč)

 

7.hod

SHF

SHFc

 

odpadá

 

(Ke)

 

8.hod

PřPr

PřEk

 

odpadá

 

(Jnč)

 

8.hod

SHF

SHFc

 

odpadá

 

(Ke)

7.A

2.hod

Čj

 

(8.A)

supluje

Kohoutková Eva

(Dab)

8.A

1.hod

Tv

Chl

(TvG1)

spojí

Janečková Zuzana

(Pe)

 

2.hod

Tv

Chl

(TvG1)

spojí

Janečková Zuzana

(Pe)

8.B

3.hod

Nj

Nj82

(7.A)

supluje

Kufová Eva

(Pe)

 

8.hod

Z

   

odpadá

 

(Hü)

9.A

0.hod

Rj

Rj91

 

odpadá

 

(Koh)

 

0.hod

Nj

Nj91

 

odpadá

 

(Chm)

 

6.hod

Ch

   

odpadá

 

(Bě)

 

7.hod

D

   

odpadá

 

(Hü)

 

1.- 4. hod Sportovní akce

9.B

0.hod

Rj

Rj91

 

odpadá

 

(Koh)

 

0.hod

Nj

Nj92

 

odpadá

 

(Pe)

 

5.hod

Hv

   

odpadá

 

(Koh)

 

6.hod

D

   

odpadá

 

(Hü)

 

7.hod

Ch

   

odpadá

 

(Bě)

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 3., 4. hod - Flídrová Eva, Ondráčková Ivana

1.B, 2., 3. hod - Šimková Pavla

1.C, 1., 2. hod - Částková Veronika, Fryaufová Jana

9.A, 1.- 4. hod - Peroutka Daniel