Suplování

Suplování:   Pondělí 26.2.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 23.2.2018

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

 

Bes

               

1.B

   

Bes

             

1.C

 

jiný

jiný

Bes

           

4.A

       

Spor

Spor

       

5.A

     

jiný

jiný

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Steinmetzová Veronika (PedD)

 

-

-

-

           

Blaško Petra (Lék)

           

Jis

     

Flídrová Eva (PedD)

 

..

               

Fryaufová Jana (PN)

-

..

..

..

Stn

-

-

-

-

-

Jenčíková Bohumila (PedD)

     

-

-

         

Grünerová Erika (PN)

-

Jan

Plo

..

..

Več

Več

-

-

-

Kubátová Simona (PN)

-

Plo

Do

-

Dab

Ve

-

-

-

-

Kufová Eva (PN)

-

-

Dol

Sta

Du

Du

-

-

-

-

Peroutka Daniel (PedD)

       

..

..

       

Pražáková Ludmila (PedD)

       

..

..

       

Šimková Pavla (PedD)

   

..

             

Venclová Petra (PedD)

 

-

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Steinmetzová Veronika

4.hod

supl. (Fry PN)

Čj

1.C

(1.C)

do úvazku

 

1.- 3. hod Pedagogický dozor

Dolečková Simona

2.hod

supl. (Kuf PN)

M

9.B

(9.A)

dohled

Dabrowská Dana

4.hod

supl. (Kub PN)

Inf

6.B (Inf2)

(Inf)

přespočetná hod.

Doseděl Petr

2.hod

supl. (Kub PN)

Inf

7.B (Dív)

(Inf)

za odpadlou

Flídrová Eva

1. hod Pedagogický dozor

Ducháčková Jana

4.hod

supl. (Kuf PN)

Čj

9.A

(9.A)

přespočetná hod.

 

5.hod

supl. (Kuf PN)

Čj

8.A

(8.A)

přespočetná hod.

Janíčková Kamila

1.hod

supl. (Grü PN)

Čj

5.A

(5.A)

za odpadlou

Jenčíková Bohumila

před 2. hodinou dohled NB - II.poschodí

 
 

3., 4. hod Pedagogický dozor

Jiskrová Martina

6.hod

supl. (Bla Lék)

Aj

8.B (A8 4)

(JAU)

dohled

 

před 3., 4. hodinou dohled NB - I.poschodí

 

Peroutka Daniel

4., 5. hod Pedagogický dozor

Plachá Iva

4.hod

Dohled - oběd 2. stupeň

 

Plocová Lenka

1.hod

supl. (Kub PN)

Inf

7.B (Dív)

(Inf)

za odpadlou

 

2.hod

supl. (Grü PN)

Čj

5.A

(5.A)

za odpadlou

 

před 6. hodinou dohled NB - Přízemí

 

Pražáková Ludmila

před 2. hodinou dohled NB - Suterén

 
 

4., 5. hod Pedagogický dozor

Sedláčková Jana

2.hod

navíc

Čj

4.A

(4.A)

za odpadlou

Starý Tomáš

3.hod

supl. (Kuf PN)

M

9.A

(9.A)

dohled

Šimková Pavla

2. hod Pedagogický dozor

Večeřová Miloslava

5.hod

supl. (Grü PN)

Vv

5.A

(5.A)

do úvazku

 

6.hod

supl. (Grü PN)

Vv

5.A

(5.A)

do úvazku

 

před 7. hodinou dohled NB - II.poschodí

 

Veselá Eliška

5.hod

supl. (Kub PN)

Inf

6.B (Inf2)

(Inf)

přespočetná hod.

Venclová Petra

1. hod Pedagogický dozor

Bělohlávková Klára

7.hod

přesun >>

Ch

9.B

 

na 27.2. 3.hod

 

před 3., 5. hodinou dohled NB - Suterén

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1. hod Beseda

1.B

2. hod Beseda

1.C

4.hod

Čj

 

(1.C)

supluje

Steinmetzová Veronika

(Fry)

 

1., 2. hod jiný důvod

 

3. hod Beseda

4.A

2.hod

Čj

 

(4.A)

navíc

Sedláčková Jana

 
 

4., 5. hod Sportovní akce

5.A

1.hod

Čj

 

(5.A)

supluje

Janíčková Kamila

(Grü)

 

2.hod

Čj

 

(5.A)

supluje

Plocová Lenka

(Grü)

 

5.hod

Vv

 

(5.A)

supluje

Večeřová Miloslava

(Grü)

 

6.hod

Vv

 

(5.A)

supluje

Večeřová Miloslava

(Grü)

 

3., 4. hod jiný důvod

6.B

4.hod

Inf

Inf2

(Inf)

supluje

Dabrowská Dana

(Kub)

 

5.hod

Inf

Inf2

(Inf)

supluje

Veselá Eliška

(Kub)

7.B

1.hod

Inf

Dív

(Inf)

supluje

Plocová Lenka

(Kub)

 

2.hod

Inf

Dív

(Inf)

supluje

Doseděl Petr

(Kub)

8.A

5.hod

Čj

 

(8.A)

supluje

Ducháčková Jana

(Kuf)

8.B

6.hod

Aj

A8 4

(JAU)

supluje

Jiskrová Martina

(Bla)

9.A

3.hod

M

 

(9.A)

supluje

Starý Tomáš

(Kuf)

 

4.hod

Čj

 

(9.A)

supluje

Ducháčková Jana

(Kuf)

9.B

2.hod

M

 

(9.A)

supluje

Dolečková Simona

(Kuf)

 

7.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 27.2. (Út) 3.hod

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1. hod - Flídrová Eva

1.B, 2. hod - Šimková Pavla

1.C, 1., 2. hod - Steinmetzová Veronika

1.C, 3. hod - Steinmetzová Veronika

4.A, 4., 5. hod - Peroutka Daniel, Pražáková Ludmila

5.A, 3., 4. hod - Jenčíková Bohumila