1. A – Naše první vysvědčení

Konečně přišel dlouho očekávaný den – 31. leden 2018, na který se naše celá třída moc těšila. Den s velkým „D“, který v sobě skrýval trochu napětí, očekávání a také velké překvapení. Dětem bylo předáno jejich první vysvědčení. Všechny děti se moc snažily a naučily se spoustu nových věcí. Dokáží přečíst první krátké články, umí počítat, psát první slova a věty. Společně jsme se všichni naučili nové písničky, básničky a říkanky. Zvládneme vyluštit křížovku, doplnit větu vhodným slovem, vypočítat matematického hada a namalovat obrázek. V naší třídě jsme se také naučili vzájemně si pomáhat a být na sebe hodní. Kromě vysvědčení dostaly děti také pochvalný list.

Příspěvek byl publikován v rubrice 1. A, Třídy a jeho autorem je První stupeň. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.