1. B – Vysvědčení a hurá na prázdniny

“Poslední den ve školním roce, rozloučení s 1. B a vstříc prázdninovým dobrodružstvím”, toto byly pravděpodobně myšlenky žáků z 1. B. Máme za sebou celý rok práce, děti se naučily číst, psát a počítat, to není málo. Zvládnout to za pouhý jeden rok, to opravdu zaslouží obrovskou pochvalu. Všichni do jednoho žáčka se snažili, pilně pracovali, a tak si s naprosto čistým svědomím mohou dopřát dva měsíce prázdnin. Pro některé prvňáčky (vlastně skoro druháčky) to je nepředstavitelně dlouhá doba. A proto při závěrečném loučení se někteří neobešli bez slziček. Ale nebojte se, ono to uteče jako voda a zase budeme sedět v lavicích, tentokrát už v 2.B.

S pozdravem Vaše třídní paní učitelka Petra Štanclová

Příspěvek byl publikován v rubrice 1. B a jeho autorem je První stupeň. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.