6.A Den naruby

První květnový pátek u nás ve škole proběhl Den naruby. Pro nás to byla další příležitost, jak si den ve škole zpříjemnit a užít si spoustu zábavy. Tématem letošního Dne naruby bylo vysněné povolání. Společně jsme se dohodli, že se naše třída rozdělí na policisty a lupiče. Přípravy na tento den probíhaly již několik týdnů dopředu. Stihli jsme si tak vyrobit policejní auto, nástěnku hledaných lupičů a dokonce jsme stihli i secvičit krátkou scénku.

Celý den se nám moc líbil, společně jsme si ho moc užili. Vyhráli jsme poukaz na zmrzlinu pro celou třídu, který určitě v tomto krásném počasí brzy využijeme.

Rádi bychom také poděkovali paní učitelce Blaško a našemu parlamentu za to, že nám takovou akci zorganizovali a doufáme, že se na podobné akce můžeme těšit i v dalších letech.

Příspěvek byl publikován v rubrice 6. A a jeho autorem je Druhý stupeň. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.