4. B – Advent v naší třídě

Předvánoční čas, čekání na ten vytoužený nejkrásnější den v roce, jsme se snažili všichni strávit co nejlépe a nejpříjemněji, a abychom navodili tu správnou atmosféru, tak jsme do letošního adventního kalendáře vložili přání na daný den. Celý prosinec jsme plnili přání, která jsme tahali z adventního domečku. A jak to vypadalo, například jeden den jsme si vyměnili role a ve třídě učily děti, hráli jsme hry, nebo jsme si dělali, co chceme – tento den byl nejzajímavější, neboť když si děti dělají, co chtějí… nyní dobře poslouchejte, tak se rýsuje, píše se do sešitu, pracuje se i o přestávkách a udělá se více práce než jindy, prostě zázrak. Tak to skutečně bylo. Jaká byla konkrétní přání našich dětí? Cituji: „Celý den budeme jenom vyrábět, můžeme si dělat, co chceme, ať máme tělocvik, hrát venku na schovávanou, hrát na tichou poštu, abychom si mohly hrát, dávat si dárky, neučit se atd.“

Klidné a ničím nerušené Vánoce, Vám přejí žáci IV. B

Příspěvek byl publikován v rubrice 6. B a jeho autorem je První stupeň. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.