Jaký byl Jarmark?

Podobně jako hvězda nad Betlémem zářila do tmy „Červenka“ ve čtvrtek 30. listopadu 2017. Proč? Děti z naší školy si připravily pro své rodiče, kamarády i známé odpoledne naplněné vánoční náladou. Na příchozí čekalo množství stánků s nejrůznějšími výrobky. Kdo měl zájem, mohl si sám vyrobit dárek v několika tvořivých dílničkách nebo nakoupit na burze hraček. Někteří žáci prezentovali drobné fyzikální a chemické pokusy. V jedné z učeben byl vytvořen fotokoutek s vánočními motivy. Ochutnávku koláčků nabídla také školní jídelna. Celým odpolednem návštěvníky provázel program plný vánočních písní, scének a tanečků. Dvě kavárničky poskytly příjemné posezení u kávy a něčeho dobrého k zakousnutí. Část výtěžku z celé akce bude věnována seniorům v České Třebové.