Florbal 6. – 7. tříd

Na ZŠ Nádražní se za účasti šesti týmů uskutečnil florbalový turnaj mladších žáků.

Na úvod jsme nastoupili proti místnímu Gymnáziu. Hned od začátku jsme byli aktivnější a dostali se brzy do vedení. Po našich chybách však soupeř skóre otočil. Ačkoliv jsme byli jasně lepší, brali jsme pouze bod za remízu. Proti ZŠ Ústecká to bylo úplně opačně. Skoro celé utkání jsme byli pod tlakem a šance jsme si začali vytvářet až po vyrovnání, 3 minuty před koncem. Zrodil se tak spravedlivý nerozhodný výsledek. Proti domácím jsme už ztráceli síly a zápas byl jednoznačný. Proti Ústí nad Orlicí jsme si už moc nevěřili. Zápas byl ale vyrovnaný a jen naše chyby zapříčinili to, že jsme si bodově nepolepšili. Na závěr jsme se utkali s Damníkovem. Převaha na naší straně, gólově jsme se však prosadili pouze jednou.

I když se dal porazit každý, naplnilo celkové 4. místo naše předpoklady …

Daniel Peroutka

Sestava: Štech – Mísař, Slezák, Filipi – Netušil, Synek, Ptáček

Zápasy našeho týmu:

–       Gymnázium                  3:3   (Synek 2, Ptáček)

–       ZŠ Ústecká                   1:1   (Synek)

–       ZŠ Nádražní                  0:3

–       Ústí nad Orlicí               1:2   (Netušil)

–       Damníkov                      1:0   (Synek)

Pořadí:

1.     ZŠ Nádražní

2.     Ústí nad Orlicí

3.     ZŠ Ústecká

4.     ZŠ Habrmanova

5.     Damníkov

6.     Gymnázium

Příspěvek byl publikován v rubrice Školní sport a jeho autorem je Druhý stupeň. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.