Úspěšné okresní kolo OVOV

        Jak se říká do třetice všeho dobrého. A to neplatilo v Odznaku všestrannosti olympijských vítězů jen o našich výsledcích, ale také o počasí. Vždyť vloni i předloni nás v Klášterci nad Orlicí nepříjemně překvapil na konci dubna sníh. Letos vysvitlo i sluníčko.

         Naši výpravu jsme oproti minulým letům výrazně omladili. Zaměřili jsme se hlavně na 5. a 6. ročník. Soutěžilo se opět v 5 disciplínách, kterými byly: trojskok z místa, hod medicinbalem, běh na 1000 m a kliky a švihadlo na 2 minuty. Velmi nás potěšilo, že se nám vyplatil trénink, který jsme všichni absolvovali v našem volném čase. Z našich 15 závodníků se jich 12 umístilo na stupních vítězů!!! Vítězi svých kategorií se stali Kristýna Jiroutová, Andrea Miláčková, Radovan Kumpošt, Adam Janíček a Patrik Číž.

         Skvělé výsledky jednotlivců jsme podtrhli i v soutěži družstev, kde jsme byli věkově zhruba o dva roky mladší. Vybojovali jsme výborné 2. místo. Teď už jen zbývá fandit našim borcům v krajském kole, které se uskuteční 22.5. v Moravské Třebové.

Daniel Peroutka

 

Komentáře nejsou povoleny.