Informace pro rodiče – 22. 10. 2020

Vážení rodiče,

školy jsou již týden uzavřeny a vyhlídka na znovuotevření není z našeho pohledu reálná. Lze očekávat, že výuka dětí doma bude pokračovat. Víme, že jsou na vás kladeny velké požadavky, související se vzděláváním vašich ratolestí. Děkujeme Vám velmi za trpělivost, vstřícnost a pochopení pro obtíže, které doba přináší.

Jak budeme postupovat v nejbližším období:

1. Výuka do pátku 23. 10. 2020
Výuka online probíhá v režii vyučujících. Žáci jsou upozorněni dopředu. Práci online doprovázejí
úkoly, které žáci vypracovávají samostatně. Využíváme systém MS Teams. Stálé „Online rozvrhy“
máme zpracovány a v současnosti zapracováváme poslední zkušenosti, nasadíme je od 2. 11.
2020.

2. Výuka v týdnu od 26. 10. do 30. 10. 2020
Výuka online neprobíhá, děti mají prázdniny. Úkoly mohou děti dostat v omezené míře.
Obědy pro děti za dotovanou cenu nelze poskytnout (z důvodu prázdnin)

3. Výuka od 2. 11. 2020
Zatím není jasné, jak dlouho bude distanční výuka probíhat. Předpokládáme, že současný stav
může trvat poměrně dlouho.
Od pondělí 2. 11. začnou platit „Online rozvrhy“, které budou závazné. Tyto rozvrhy budeme
publikovat příští týden na našich stránkách. Množství úkolů na doma se sníží.
Žáci budou moci odebírat obědy za dotovanou cenu podle objednání, která platí tento týden.
Objednávku lze změnit telefonicky přímo v jídelně (prosíme do čtvrtku 29. 10. 2020 10.00 hodin)

Přejeme Vám i Vašim dětem co nejvíce úspěchů v distanční výuce, hodně zdraví a domácí pohody. Přejme si, aby tato zvláštní doba byla co nejdříve za námi.

Tomáš Starý, Simona Dolečková, Petra Štanclová