KAPR 2018

Již osmým rokem proběhl na naší škole Běh o vánočního kapra.

Ve středu 19. 12. 2018  se postupně na start připravili zástupci všech osmi tříd druhého stupně spolu s vybranými zaměstnanci školy.

113 schodů tak museli postupně v každém týmu zdolat 3 chlapci, 3 dívky a 1 dospělý.

Závod byl velmi dramatický. Báječnou atmosféru umocnilo bouřlivé povzbuzování všech žáků školy. Nakonec v nelítostném boji zvítězila štafeta třídy  8.B v čase 2:09,92.

Před štafetovým během i v letošním roce proběhl souboj jednotlivců. V kategorii dívek vyhrála Lenka Sršňová (9.A)  a mezi chlapci zvítězil Filip Ptáček (8.A).

Na závěr celého běžeckého klání nesměl chybět ani tradiční závod mezi žáky a učiteli. Tato štafeta byla ztížena obratnostními disciplínami (lov magnetických rybiček a házení kroužků na cíl). V napínavém souboji opět vyhráli učitelé, tentokrát pouze s nepatrným náskokem před štafetou žáků.

Výsledky:

Pořadí jednotlivců – výsledky

Pořadí štafet – výsledky

Fotogalerie:

Díky ochotným sponzorům se nám podařilo odměnit všechny soutěžící a tak si kromě krásného zážitku odnesli domů i hodnotné ceny.                                                                                                                                                                Děkujeme!!!!

Lenka Plocová