Sběr papíru – výsledky

Stejně jako v minulých letech jsme  uspořádali soutěž pro třídní kolektivy ve sběru papíru. I ve sběru jiných surovin jako jsou například: tonery, baterie, mobilní telefony, a drobná elektrozařízení má naše škola již sedmiletou tradici. Za obdržené body nebo finance můžeme postupně vylepšovat školní zázemí pro malé i větší žáky naší školy, kteří pak mohou adekvátně trávit volný čas ve škole. Z těch sportovních zde ve škole mohou žáci navštívit „miniposilovnu“, hrát stolní tenis, stolní fotbálek, šachy, házet si na koš a další.

V podzimní soutěži se dětem a jejich rodinám podařilo nashromáždit a nanosit do školy téměř 13 tun papíru, gratulujeme. Na organizaci to byla „fuška“, ale vyplatila se.

Děkujeme. Petr Doseděl a kol.

Výsledky:

Papír-tabulka – umístění tříd 2019-20