Výlet 5. C do Děčína

V samotném závěru školního roku vyrazili žáci 5.C na výlet do Děčína. Město Děčín, které bylo ještě minulý rok bydlištěm třídního učitele páťáků, je bohaté na řadu zajímavostí a krás. A také jeho okolí. Není proto divu, že pan učitel Strejček vzal svou první českotřebovskou třídu právě na toto místo. Během třídenního výletu viděli páťáci Pravčickou bránu, Tichou soutěsku říčky Kamenice a navštívili hravou formou děčínský zámek, nejprve za doprovodu komtesky a pak tajemné postavy Černého rytíře. Nakonec se svlažili v prostorách děčínského akvaparku. Na akci nechyběl ani táborák, noční bojovka nebo přespávání pod širákem. Prostě rozloučení se školou již tak trochu v prázdninovém duchu.

Příspěvek byl publikován v rubrice 6. C, Nezařazené a jeho autorem je První stupeň. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.