1.A – Slavnostní přivítání prvňáčků ve škole

Úterý 1. září 2020 znamenalo pro spoustu holek a kluků velký životní krok – příchod do opravdové školy. Zazvoněním v 8 hodin se ze všech dětí v 1.A stali opravdoví prvňáčci, které čeká čtení, psaní, počítání, práce i legrace, spousta nových kamarádů a bezpočet nových školních zážitků. Rodiče a prarodiče zaplnili naši krásnou novou třídu v nejvyšším patří naší školy. Každý prvňáček si našel svoji cedulku a usedl do lavice. Po seznámení s paní učitelkou a paní asistentkou čekal žáky první úkol – nadepsat a vybarvit si svou motýlí jmenovku. Všichni to zvládli perfektně. Přišla nás také pozdravit paní starostka Magdaléna Peterková a pan ředitel z naší školy Tomáš Starý. Dozvěděli jsme se, co všechno nás ve škole čeká a na co se můžeme další dny těšit. Tak hurá do toho a všem prvňákům krásný první školní rok!