1.C – Pololetní vysvědčení

Milí naši čtenáři,

dne 28.1.2021 jsme úspěšně zakončili 1. pololetí prvního ročníku naší školní docházky. Těšíme se na jednodenní pololetní prázdniny, které si opravdu zasloužíme, protože jsme se celý leden poctivě učili, chodili na procházky do okolí školy, abychom nezanedbávali také

pohybovou činnost na čerstvém vzduchu. Mimo učení jsme pokračovali s panem učitelem v Kouzelném království. Od paní učitelky jsme za výborné výsledky dostali pěkné dárečky. Naše holky si vymalovaly krásné obrázky s koníčky a kluci si složili 3D puzzle s autíčky. Nyní se více těšíme na přestávky a paní učitelka říkala, že kdo si hraje, nezlobí.

Poslední hodinu dne jsme se konečně dočkali vytoužené odměny za naši píli v celém pololetí.  Máme velkou radost a škola nás zatím baví.

Hodně zdraví přeji všem Cvrčci z 1.C