Advent v 1.C

Mílí přátelé,

druhý adventní týden je za námi a my se s vámi podělíme o pár zážitků. Máme konečně krásný vysoký vánoční stromeček, který jsme si sami všichni ozdobili. Máme na něm i čokoládu, kterou sníme o vánoční besídce. Pan školník nám musel přijít na pomoc a usadit stromek do stojanu. Napsali jsme skvěle diktát a začínáme počítat do 6. Musíme se vám k něčemu přiznat. Začali jsme trochu zlobit a objevil se nám ve třídě nešvar – povídání v hodině. Paní učitelka nás pokárala a vysvětlila nám, že při povídání nestihneme dávat pozor na důležité informace k učivu. Na vycházkách jsme také trochu divocí, prý na nás působí blížící se Vánoce. Také se moc těšíte? Celá třída cvrčků se těší na besídku a dárečky. Ježíšek už vše připravuje a postupně ukládá dárečky pod stromeček. Ještě musíme vytvořit přáníčka pro své blízké a vám přejeme krásnou stříbrnou neděli.

Cvrčci z 1.C