3.A Bowling

Na pondělí 5.11.2018 se naše třída dlouho těšila, protože pro nás paní učitelka  připravila turnaj v bowlingu jako odměnu za 2. místo v podzimním sběru papíru. Poukázky na bowlingové dráhy nám věnovala paní Dašková maminka našeho spolužáka Lukáška. Tímto ještě jednou velmi děkujeme!

Turnaje se zúčastnilo 6 družstev po čtyřech, které jsme si sami vytvořili. Využili jsme  šest drah, z toho 4 měli zábrany, což byla nevýhoda pro 2 družstva, která však už má s bowlingem zkušenosti. Po hodině usilovného boje byl turnaj ukončen. Ve třídě jsme si rozdali diplomy a navzájem si zatleskali za úžasné výkony. Někteří z nás hráli bowling úplně poprvé a skvěle pomohli svému týmu.

Do Ústí nad Orlicí  a zpět nám paní učitelka objednala zájezdový autobus, což jsme si náramně užili. Celé dopoledne bylo ve znamení sportu a legrace a jak jsme vše prožili můžete vidět v naší fotogalerii.

třída 3.A

Příspěvek byl publikován v rubrice 3. A a jeho autorem je První stupeň. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.