3. B – Karneval s Machem a Šebestovou

Den před pololetními prázdninami jsme si školu zpestřili projektovým dnem.  „Karneval s Machem a Šebestovou“ jsme zahájili rejem masek, děti přišly v kostýmech dle volného výběru. Někteří si masky vyrobily samy, takže za to byly náležitě oceněny.  První místo získal Jára jako Brumbál, druhé místo patřilo Johance, která šla za hlemýždě a třetí místo získal Štefan, který měl masku želvy. Celé dopoledne jsme s dětmi hrály různé hry a soutěže. Velkou roli hrálo kolo štěstí, které přinášelo navíc plusové body jednotlivým týmům, někdy celkovým pořadím pěkně „zatočilo“. Na závěr nás čekala KARNEVALOVÁ TOMBOLA, kterou si pro nás připravila naše spolužačka Elenka Kolářová – skoro celý měsíc od dětí dostávala různé dárečky do tomboly, sama tombolu nachystala i moderovala. Všichni se podíleli na projektovém dni jak nejlépe mohli a celé třídě patří velké poděkování za krásný karnevalový den.