5. A – Nocování ve škole

Tak už je to tady zase! Stačilo pár dní vánočních prázdnin – a už se nám zase stýskalo po škole! Jak jinak si udělat radost a zahnat stesk po školním prostředí, než si tu prodloužit pobyt a strávit v naší třídě zase jedno fajn odpoledne, večer a noc? Sešli jsme se v naší 5. A v pátek 5. ledna odpoledne a hned se pustili do soutěžního klání – tentokrát ve hře Prší! Po napínavých soubojích se na 3. místě umístil Víťa Švub, na místě druhém Filda Tojmar a prvenství si odnesl Honza Vycudilík. Vítězům gratulujeme, ale odměnu si  zasloužíme všichni za bezchybné dodržování pravidel a optimistické naladění i tehdy, když nám „nešla karta“. Pak se naše tváře rozjasnily pizzou na objednávku a po krátkém odpočinku jsme si splnili další aktivitu na přání: výrobu slizu. Nákup ingrediencí, dodržení pracovního postupu a hygienických pravidel, chuť do práce a úsměv na tváři – to vše vedlo ke zdárnému dokončení našeho díla. Se slizem jsme si užili spoustu zábavy! Pak jsme si povídali, tančili a na dobrou noc shlédli film na přání. Ráno jsme dali celou třídu do pořádku a vypadá to, že se tu určitě opět netradičně sejdeme, protože podle paní učitelky jsme byli fakt skvělí!

Příspěvek byl publikován v rubrice 6. A, Třídy a jeho autorem je První stupeň. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.