5. A – Školní výlet

5. A – Vysněný školní výlet – BRuNO family park

21. května jsme se konečně dočkali – autobus čekající před naší školou. Nastupovat!…a Hurá za nevšedními zážitky! Na vysněný školní výlet jsme si vydělali peníze činností naší firmy Mňam! za podpory rodičů, sponzorů, vedení města a občanů České Třebové v projektu České spořitelny Abeceda peněz. Jsme na sebe moc pyšní – rodiče nezplatí za naše zážitky ani korunu. Vnitřní areál BRuNO family parku se rozkládá na ploše 4 000 m² a je v něm přes 40 atrakcí. Jeho součástí je i oddělení „Mláďata“pro maminky s nejmenšími dětmi do čtyř let, dále pak 14 pater labyrintu, autodrom, moře s lodičkami, tobogán dlouhý 38 metrů a také Čapí oko – s nádherným výhledem s prosklenou podlahou. Venkovní areál, který je otevřen od jara do podzimu, se rozprostírá na ploše 3 700 m² a mimo jiné je v něm úžasný Vodní svět. Počasí nám úžasně vyšlo, a tak jsme pod sluncem zalitým nebem strávili bezva aktivity  i venku v plavkách. A na závěr? Super občerstvení a nákup suvenýrů na památku. Cesta domů nám ubíhala ve skvělé náladě a obrovskou odměnou nám byla pochvala od paní řidičky, která nám řekla, že jsme bezva děti – a že tak hodné žáky ještě nikdy nevezla! Tak to je skvělý, že?

Příspěvek byl publikován v rubrice 6. A, Třídy a jeho autorem je První stupeň. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.