6.C Dějepis – práce č.12 – Kultura a život v Římě

Čeká vás poslední zadání z dějepisu:

1. Čtěte v učebnici strany 80 – 83
  2. Nalepte nebo zapište si výpisky z tohoto odkazu:
    Kultura a život v Římě – výpisky+ křížovka
  3. Na konci výpisku je křížovka k opakování Římské republiky. Kdo mi ji pošle vypracovanou nejdéle do čtvrtečního dopoledne 18.6., získá další jedničku.
  4. V následujícím odkazu máte výpisky učiva, které jsme nestihli probrat. Tyto výpisky si nalepíte (popř. přepíšete) do sešitu. Příští školní rok budete učivo dodělávat (vaše budoucí paní učitelka počítá s tím, že výpisky budou v sešitě).
    Římské císařství, Počátky křesťanství, Pád Říma, Odkaz Řím. kultury – výpisky
    Samozřejmě, že koho téma zaujalo, může si učebnici dočíst do konce nebo si k tématům vyhledat a shlédnout videa (videovýpisky – Řím 4/5, Řím 5/5; Kompas času; …)
  5. Je nezbytné na příští školní rok mít vše v sešitě dodělané a v pořádku!!!

Příspěvek byl publikován v rubrice 7. C a jeho autorem je Druhý stupeň. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.