Adaptační kurz 6.A

Autor: Druhý stupeň

Třída 6. A měla ve dnech 22. – 23. září 2020 naplánovaný adaptační kurz, díky kterému jsme se měli lépe poznat s novými spolužáky, naučit se spolu komunikovat a „táhnout za jeden provaz“.

První den dopoledne za námi přijely pracovnice Pedagogicko – psychologické poradny Ústí nad Orlicí  a připravily si pro nás program zaměřený na podporu pozitivních vztahů ve třídě a tvorbu třídních pravidel.

Po obědě jsme se pěšky vydali do PINGUin parku v nedaleké obci Přívrat . Zde si každý mohl vybrat z aktivit, které areál nabízí – sjezdové káry, bungee trampolína nebo střelba lukem. Po procházce a sportovních výkonech všem vyhládlo a mohli jsme si vychutnat opékání. Zpátky do České Třebové jsme se poté vrátili autobusem.

Druhý den dopoledne jsme se vypravili do kuželny TJ Lokomotiva Česká Třebová, kde jsme si vyzkoušeli hraní kuželek a užili si další zajímavou sportovní aktivitu.

Oba dva dny se nám skvěle vydařily a během úterní procházky jsme si vychutnali krásné slunečné počasí. Všichni se budeme těšit na další podobné zážitky.