Filip Heger podruhé za oceánem

Po dvou letech a druhém pobytu za oceánem nám o svých zkušenostech opět přišel popovídat bývalý žák naší školy FILIP HEGER. Jeho novější zkušenost už nebyla pouze o dovolené v New Yorku, ale i o seznamování se s místní kulturou, zvyklostmi, zajímavostmi a fungováním lidí v běžném životě. Filip také hodně cestoval. Velký dojem v něm zanechalo město BOSTON, východní pobřeží USA, americké prestižní univerzity ( jako například HARVARD nebo COLUMBIA) , které jsou součástí takzvané břečťanové ligy ( IVY LEAGUE ),  a mnohé další.

Na konci své přednášky Filip otestoval vědomosti našich žáků a odměnil jejich snahu čokoládou 🙂 .

I když Filipův loňský tříměsíční pobyt v Americe nebyl zdaleka a vždy jen příjemný, je to zkušenost, která ho obohatila pro jeho další život… A my jsme vděční, že se s námi přišel o své dojmy podělit.

Těšíme se na další setkání 🙂 .

Za vyučující AJ a žáky

Jana Chmelařová

Video z Filipovy cesty najdete na Youtube 🙂 : https://www.youtube.com/watch?v=VygDOoHZ8Co

Příspěvek byl publikován v rubrice 8. A, 8. B, 9. A, 9. B a jeho autorem je Druhý stupeň. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.