Děti dětem

Na letošním předvánočním Jarmarku vystoupili naši žáci s pestrým kulturním programem, jehož předvedení mělo velký úspěch. Bylo by škoda, kdyby připravená vystoupení neviděli ostatní žáci naší školy, kterým vystupující děti mohly ukázat, co se naučily a dokázaly nacvičit.

Proto se konalo další představení pro žáky 1. stupně, tentokrát v českotřebovském kulturním centru. Účinkující žáci si vyzkoušeli vystupovat na skutečném jevišti a zvládli to na výbornou.

Diváci ocenili výkony spolužáků vždy mohutným potleskem. Došlo i na koledy, které si zazpíval celý sál, a na všechny dýchla atmosféra blížících se Vánoc.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školy a jeho autorem je Vedení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.