Dětská skupina při ZŠ Habrmanova

Vážení rodiče, zákonní zástupci.

Z důvodu přerušení provozu mateřských i základních škol v našem městě, rozhodl zřizovatel, Město Česká Třebová, o zřízení dětské skupiny při ZŠ Habrmanova Česká Třebová:

Komu je určena:

• Děti zaměstnanců bezpečnostních sborů, městské policie, poskytovatelů zdravotních služeb, orgánů ochrany veřejného zdraví, poskytovatelů sociálních služeb, příslušníků ozbrojených sil, orgánů veřejné moci, řidičů veřejné hromadné dopravy, pedagogických a nepedagogických pracovníků určené školy a jiných profesí
  • Věk dětí do 10 let

Místo:

• Školní družina (oddělení P.Venclové)
  • Zvonek je umístěn na dveřích levé budovy vzhledem k pomníku

Doba provozu:

• Pondělí – pátek od 7.00 do 15.00 hodin
  • Začátek provozu – čtvrtek 19. 3. 2020 v 7.00 hodin

Další podmínky:

• Přijmeme pouze dítě zdravé, bez projevu respirační či jiné infekce, které se v předchozích 14 dnech nevrátilo z rizikových zemí či jim nebylo nařízeno karanténní opatření (viz. Přihláška do dětské skupiny a Písemné prohlášení).
  • Stravování – vlastní z domova (uchováme v ledničce, ohřejeme v mikrovlnné troubě)
  • Nutnost objednání služby předem (předešlý den do 18.00 hodin na emailu: darina.hublova@zs-habrmanova.cz)
  • Zákonný zástupce musí mít vyplněnou přihlášku do dětské skupiny a písemné prohlášení.

V České Třebové dne 18. 3. 2020

Mgr. Tomáš Starý, ředitel školy

Přihláška do dětské skupiny + čestné prohlášení

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Vedení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.