JARMARK

Že je do Vánoc daleko? To je jen zdání. Vánoční atmosféru jsme vykouzlili na „Července“ už 29. listopadu. Opět se dětem podařilo přilákat rodiče, kamarády i známé na již tradiční Jarmark. Oběma budovami se rozléhaly vánoční písně a smích. Každý z návštěvníků si mohl vybírat z rozmanité nabídky – nakoupit drobné dětmi vyráběné dárky, vytvořit si vánoční přáníčko, nebo se nechat vyfotografovat na novoroční přání, zhlédnout divadelní představení O Sněhurce nebo pásmo písniček, tanečků či příběh Macha a Šebestové. Ti zvídavější mohli navštívit učebnu fyziky a chemie. Zajímavá byla videa ze školních akcí. Stejně jako v loňském roce se uskutečnila burza hraček. K příjemné atmosféře přispěla rozhodně i školní jídelna. Letošní novinkou byl vynikající „školníkův vánoční punč“. Úsměvy na tvářích návštěvníků svědčily o tom, že se u nás cítili dobře a mnoho z nich rádo posedělo v kavárničkách, které pro ně připravili žáci devátých tříd. Nezbývá než popřát všem klidný adventní čas a těšit se na shledanou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Vedení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.