Volby do školské rady

Vážení rodiče, zákonní zástupci.

Ve dnech 21. – 25. 6. 2021 proběhne volba dvou členů školské rady z řad zákonných zástupců žáků školy na tříleté období. Pokud byste se chtěli sami podílet na činnosti školské rady nebo  máte návrh na kandidáta ze strany rodičů, tak svůj návrh pošlete e-mailem na adresu reditel@zs-habrmanova.cz nejdéle do pátku 4. 6. 2021 do 23.59 hodin.

U navrženého kandidáta prosíme o uvedení jména, příjmení, titulu, bydliště. Nejdéle
do pondělí 14. 6. 2021 budou návrhy vyhodnoceny a seznam kandidátů publikován na webových stránkách školy a na úřední desce.

Samotná volba se uskuteční od 21. – 25. 6. 2021 online prostřednictvím systému Bakaláři.

Vyhlášení voleb

Seznam kandidátů

Mgr. Tomáš Starý
ředitel školy

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Vedení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.