Exkurze do firmy Iveco Vysoké Mýto

V úterý 17. března 2015 jsme navštívili výrobní závod firmy IVECO Czech Republic ve Vysokém Mýtě. Na místo jsme se dopravili autobusem, který byl žákům plně hrazen díky projektu OPVK, do kterého je naše škola zapojena. Po příjezdu byli žáci vybaveni ochrannými pomůckami, bez nichž není vstup do areálu závodu možný. Před prohlídkou provozů nás průvodce krátce seznámil s historií výroby autobusů ve Vysokém Mýtě, ale i se základními informacemi o produkci a výsledcích firmy v současné době. Poté již následovala prohlídka výrobní linky od tvorby kovového rámu autobusu až po jeho kompletní montáž. Žáci se podrobně seznámili s chodem velké firmy na výrobu autobusů, měli možnost si prohlédnout všechny provozy včetně nejmodernějšího zařízení /např. využití laserů/.

Příspěvek byl publikován v rubrice Projekty a jeho autorem je Vedení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.