Aktivity žákovského parlamentu ve školním roce 2018/2019

• Zástupci parlamentu několikrát navštívili domov pro seniory, kde pomáhali při tvořivých dílnách.
  • Témata, která parlament pomáhal řešit, byla například nabídka školní jídelny a prodejních automatů, využívání školního rozhlasu, otevření školního hřiště v době polední pauzy, založení školního časopisu, využití financí získaných prodejem na Jarmarku, poptávka po školních kroužcích, využití volných prostor školy pro sportovní aktivity, adopce na dálku.
  • Pomoc při řešení konfliktních situací mezi dětmi různých tříd nebo návrhy k úpravě výuky.
  • Parlament pro posílení transparentnosti své práce zřídil vlastní informační nástěnku, na které žáci naší školy nacházejí aktuální informace a zápisy z jednání.
  • Parlamenťáci mají svou messengerovou skupinu a o nejaktuálnějších tématech komunikují tímto způsobem. Stejnou cestu k informacím používají také pro sdílení zápisů ze zasedání v parlamentu.
Příspěvek byl publikován v rubrice Školní parlament a jeho autorem je Vedení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.