10 dní florbalu – 1. stupeň

     Jelikož fotbalisté odjeli na turnaj do Německa, měli jsme trochu problémy se sestavou. Nakonec jsme přece jen vybrali sedm statečných, které čekal boj s dalšími 13 týmy. Ty byly rozděleny do dvou skupin, takže nás čekalo 6 zápasů plus jeden o konečné umístění.

     Hned na úvod jsme svého soupeře doslova rozstříleli, což nám asi trochu uškodilo, protože než jsme se v dalším utkání vzpamatovali, už jsme prohrávali a nedokázali jsme s tím už moc dělat. S chutí jsme si zastříleli i v dalším zápase. Klíčový pro nás byl však ten následující. V něm jsme prohráli 1:2, i když jsme v závěru soupeře nepustili z jeho poloviny a několikrát jsme nedokázali zakončit do prázdné brány. To nás stálo postup do bojů o medaile. A když jsme smetli v derby Nádražku  a zvládli jsme i poslední utkání ve skupině, čekal nás boj o celkové 5. místo. Velmi vyrovnanou bitvu jsme nakonec rozhodli minutu před koncem.

     Výkon našich borců, byl pro nás příjemným překvapením! 5. místo ze 14 účastníků je velmi pěkné a chybělo málo a mohlo to být ještě lepší. Dalším pozitivem je, že se trefili všichni hráči v poli.

Daniel Peroutka

Sestava: Studený – Šmíd, Švub, Havránek – Borek, Viščák, Zahálka

Zápasy našeho týmu:

–         Chrudim                  8:0   (Šmíd 4, Borek 2, Havránek, Švub)

–         Choceň                   1:3   (Havránek)

–         Damníkov                6:1   (Šmíd 2, Havránek, Zahálka, Viščák, Borek)

–         Libchavy                  1:2   (Borek)

–         ZŠ Nádražní            6:0   (Šmíd 4, Borek 2)

–         Horní Čermná          5:3   (Zahálka 2, Havránek 2, Švub)

–         ZŠ Třebovská ÚO    4:3   (Zahálka, Švub, Borek, Šmíd)

Příspěvek byl publikován v rubrice Školní sport a jeho autorem je Druhý stupeň. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.