Atletický čtyřboj

První letošní sportovní soutěží se stal atletický čtyřboj, který se už tradičně konal v Ústí nad Orlicí. Tohoto týmového klání se účastní 4 – 5-tičlenné družstva. Každý závodník startuje ve čtyřech disciplínách a nejhorší výsledek týmu se poté škrtá. Letos to byl pravděpodobně nejsilnější ročník v historii. V mladších kategoriích startovalo vždy 10 škol!

Mladší děvčata a starší chlapci zůstali těsně pod stupni vítězů. Starší děvčata skončila druhá a také nejlepší individuální výkony jsme měli právě zde. Milota Blažková skončila na 3. místě, následována Petrou Karastojanovou. Postup do krajského kola nám však o pár bodů utekl…

Daniel Peroutka

Příspěvek byl publikován v rubrice Školní sport a jeho autorem je Druhý stupeň. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.