Krajské finále OVOV

     S největší výpravou, jakou jsme kdy měli, jsme odjížděli na krajské kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. To se opět konalo v Moravské Třebové. Počasí nám přálo, a tak jsme očekávali řadu výborných výkonů.

     Na programu bylo 6 disciplín: běhy na 60 a 1000 metrů, skok daleký, hod kriketovým míčkem a sedy – lehy a shyby na šikmé lavici po dobu dvou minut. Celkem obstojně jsme zvládli oba běhy a skok a výborně nám vyšly sedy – lehy. Naopak slabinou byl hod a hlavně velmi dobře bodované shyby. Tady máme ještě velkou rezervu a několik našich závodníků zde ztratilo naději na lepší umístění.

     Nakonec jsme získali čtyři bronzové medaile. Postarali se o ně Tereza Königová, Kristina Stránská, Lenka Sršňová a Roman Janeček. Velkým překvapením a největším pozitivem ze závodů pro nás bylo celkové 5. místo z 16 škol! A to jsme byli téměř nejmladší …

Daniel Peroutka

Příspěvek byl publikován v rubrice Školní sport a jeho autorem je Druhý stupeň. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.