Testování Olympijského víceboje

Již několik let je naše škola zapojena do projektu Českého olympijského svazu Olympijský víceboj. Žáci při něm plní 8 disciplín, které jsou zaměřeny na rychlost, sílu, vytrvalost nebo koordinaci. Na konci školního roku obdrží každý, kdo je splní, diplom, na kterém se dozví, jak v které disciplíně obstál. Je zde i vyjádřeno zlepšení nebo zhoršení oproti minulému ročníku.

V pátek 27.9.2019 jsme toto testování uspořádali pro žáky 1. – 4. tříd. Stali jsme se i součástí Evropského školního sportovního dne. Právě v tento den jsou v několika zemích najednou ve školách konány různé pohybové aktivity. Heslem tohoto projektu je „Rozhýbejme naše děti“ …

Daniel Peroutka

Příspěvek byl publikován v rubrice Školní sport a jeho autorem je Druhý stupeň. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.