Chystáme se na PŘEDVÁNOČNÍ DÍLNY

Současná koronavirová situace nám nedovoluje uspořádat tradiční PŘEDVÁNOČNÍ JARMARK, plný společných zážitků a dobré nálady. Rodiče a návštěvníci školy se ponořili do předvánoční atmosféry a mohli jsme si náležitě užít adventní čas. Děti chystaly výrobky, nacvičovaly představení, pekly perníčky, chystaly se kavárničky a mnoho dalších aktivit pro návštěvníky. Bohužel z důvodu nelehké situace si nemůžeme takovéto radovánky dovolit, ale přesto nechceme naše děti o tyto prožitky zcela připravit, tudíž PŘEDVÁNOČNÍ DÍLNY se neruší a žáci hlavně 2. stupně se v úterý 16. 11. už těší na tradiční tvořivé dílny. Výrobky předají žáci rodičům, babičkám, dědečkům a dalším lidičkám, kterým drobný dáreček udělá radost.