Suplování

Suplování:   Úterý 13.10.2020 (sudý týden)

datum výpisu: 12.10.2020

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

   

Bes

             

1.B

     

Bes

           

1.C

       

Bes

         

2.A

         

Bes

       

2.B

   

Bes

             

3.A

   

Bes

             

3.B

       

Bes

         

4.A

         

Bes

       

4.B

     

Bes

           

4.C

           

Bes

     

5.A

     

Bes

           

5.B

       

Bes

         

5.C

     

Bes

           

6.A

   

Bes

             

6.B

         

Bes

       

6.C

       

Bes

         

7.A

         

Bes

       

7.B

           

Bes

     

7.C

           

Bes

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Dabrowská Dana (PN)

-

-

Koh

....

Pil

....

....

-

-

-

Doseděl Petr (PedD)

         

..

       

Ducháčková Jana (PedD)

           

..

     

Chmelařová Jana (Lék)

-

-

Pe

....

Ven

....

-

-

-

-

Janečková Zuzana (PedD)

         

..

       

Janíčková Kamila (PedD)

   

..

             

Kapounová Ilona (PedD)

       

..

         

Kohoutková Eva (PedD)

           

..

     

Kulhavá Radka (Škol)

             

-

-

-

Kulhavá Radka (PedD)

     

..

           

Nováčková Jarmila (PedD)

         

..

       

Doležalová Hana (PedD)

   

..

             

Pospíšilová Kateřina (PedD)

   

..

             

Pražáková Ludmila (PedD)

   

..

   

..

       

Sedláčková Jana (PedD)

     

..

           

Steinmetzová Veronika (PedD)

           

..

     

Strejček Jindřich (PedD)

       

-

         

Šimková Pavla (PedD)

     

..

           

Trávníková Michaela (PedD)

       

..

         

Vaňousová Lenka (PedD)

     

..

           

Večeřová Miloslava (PedD)

       

..

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Pilařová Věra

4.hod

Dohled - oběd 2. st. - Hala

 

Doseděl Petr

5. hod Pedagogický dozor

Ducháčková Jana

6. hod Pedagogický dozor

Janečková Zuzana

5. hod Pedagogický dozor

Janíčková Kamila

2. hod Pedagogický dozor

Kapounová Ilona

4. hod Pedagogický dozor

Kohoutková Eva

2.hod

supl. (Dab PN)

Rj

7.A (RJ71)

(7.A)

za odpadlou

 

6. hod Pedagogický dozor

Kulhavá Radka

3. hod Pedagogický dozor

Nováčková Jarmila

5. hod Pedagogický dozor

Doležalová Hana

2. hod Pedagogický dozor

Peroutka Daniel

2.hod

supl. (Chm Lék)

Nj

7.A (NJ71)

(Šití)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

Tv

7.A (Tv7c)

 

Beseda

Pospíšilová Kateřina

2. hod Pedagogický dozor

Pražáková Ludmila

2., 5. hod Pedagogický dozor

Sedláčková Jana

3. hod Pedagogický dozor

Steinmetzová Veronika

6. hod Pedagogický dozor

Strejček Jindřich

4. hod Pedagogický dozor

Šimková Darina

před 2. hodinou dohled NB - II.poschodí

 

Šimková Pavla

3. hod Pedagogický dozor

Trávníková Michaela

4. hod Pedagogický dozor

Vaňousová Lenka

3. hod Pedagogický dozor

Večeřová Miloslava

4. hod Pedagogický dozor

Venclová Petra

2.hod

odpadá

Tv

2.B (Tv2d)

 

Beseda

 

4.hod

supl. (Chm Lék)

Aj

5.A (A5 2)

(5.A)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

Vv

5.B

 

Beseda

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2. hod Beseda

1.B

3. hod Beseda

1.C

4. hod Beseda

2.A

5. hod Beseda

2.B

2. hod Beseda

3.A

2. hod Beseda

3.B

4. hod Beseda

4.A

5. hod Beseda

4.B

3. hod Beseda

4.C

6. hod Beseda

5.A

4.hod

Aj

A5 2

(5.A)

supluje

Venclová Petra

(Chm)

 

3. hod Beseda

5.B

4. hod Beseda

5.C

3. hod Beseda

6.A

2. hod Beseda

6.B

5. hod Beseda

6.C

4. hod Beseda

7.A

2.hod

Rj

RJ71

(7.A)

supluje

Kohoutková Eva

(Dab)

 

2.hod

Nj

NJ71

(Šití)

supluje

Peroutka Daniel

(Chm)

 

5. hod Beseda

7.B

6. hod Beseda

7.C

6. hod Beseda

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 2. hod - Doležalová Hana

1.B, 3. hod - Sedláčková Jana

1.C, 4. hod - Trávníková Michaela

2.A, 5. hod - Nováčková Jarmila

2.B, 2. hod - Pražáková Ludmila

3.A, 2. hod - Janíčková Kamila

3.B, 4. hod - Kapounová Ilona

4.A, 5. hod - Pražáková Ludmila

4.B, 3. hod - Šimková Pavla

4.C, 6. hod - Steinmetzová Veronika

5.A, 3. hod - Vaňousová Lenka

5.B, 4. hod - Strejček Jindřich

5.C, 3. hod - Kulhavá Radka

6.A, 2. hod - Pospíšilová Kateřina

6.B, 5. hod - Doseděl Petr

6.C, 4. hod - Večeřová Miloslava

7.A, 5. hod - Janečková Zuzana

7.B, 6. hod - Kohoutková Eva

7.C, 6. hod - Ducháčková Jana