Suplování

Suplování:   Středa 11.12.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 10.12.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.B

 

Proj

Proj

Proj

Proj

         

3.A

     

Proj

Proj

Proj

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Flídrová Eva (PedD)

     

..

..

..

       

Heinzová Iveta (Proj)

 

-

-

-

-

         

Jiskrová Martina (PedD)

 

-

-

-

-

         

Kubátová Simona (DVPP)

-

-

-

-

-

..

..

-

-

-

Ondráčková Ivana (PedD)

     

-

-

-

       

Peroutka Daniel (Vým)

-

-

-

Jnč

Brt

Sta

Sta

-

-

-

Plachá Iva (DVPP)

-

-

-

-

Ši

-

-

-

-

-

Skipalová Dana (Lék)

   

..

             

Štanclová Petra (PedD)

 

..

..

..

..

         

Valíková Blanka (OČR)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Vař

     

jiný

jiný

jiný

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Bělohlávková Klára

2.hod

navíc

Ch

8.B

(6.C)

za odpadlou

 

před 6., 7. hodinou dohled NB - Suterén

 

Brtníčková Alena

4.hod

supl. (Pe Vým)

Nj

7.C (NJ73)

(7.C)

definované uživatelem

Flídrová Eva

3.- 5. hod Pedagogický dozor

Janečková Zuzana

3.hod

supl. (Pe Vým)

Nj

8.B (NJ81)+

(8.B)

definované uživatelem

Jiskrová Martina

1.- 4. hod Pedagogický dozor

Ondráčková Ivana

3.- 5. hod Pedagogický dozor

Plocová Lenka

před 3. hodinou dohled NB - Přízemí

 

Starý Tomáš

5.hod

supl. (Pe Vým)

Tv

6.C (Tv6c)

(TV-S)

definované uživatelem

 

6.hod

supl. (Pe Vým)

Tv

6.C (Tv6c)

(TV-S)

definované uživatelem

Šimková Darina

4.hod

Dohled - oběd 2. stupeň

 

Štanclová Petra

1.- 4. hod Pedagogický dozor

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

1.- 4. hod Projektový den

3.A

3.- 5. hod Projektový den

5.A

6.hod

Inf

Inf1

 

odpadá

 

(Kub)

5.B

5.hod

Inf

Inf1

 

odpadá

 

(Kub)

6.C

5.hod

Tv

Tv6c

(TV-S)

supluje

Starý Tomáš

(Pe)

 

6.hod

Tv

Tv6c

(TV-S)

supluje

Starý Tomáš

(Pe)

7.C

4.hod

Nj

NJ73

(7.C)

supluje

Brtníčková Alena

(Pe)

8.A

3.hod

Nj

NJ81

(8.B)

supluje

Janečková Zuzana

(Pe)

8.B

2.hod

Ch

 

(6.C)

navíc

Bělohlávková Klára

 
 

2.hod

M

   

odpadá

 

(Ski)

 

3.hod

Nj

NJ81

(8.B)

supluje

Janečková Zuzana

(Pe)

Pedagogický dohled u třídy:

1.B, 1.- 4. hod - Jiskrová Martina, Štanclová Petra

3.A, 3.- 5. hod - Flídrová Eva, Ondráčková Ivana