2. A – Jeden netradiční jarní den

30. duben – neobyčejný školní den. Den plný jarního kouzlení, dobré nálady, plnění netradičních úkolů. Lentilkové kouzlo ve třídě a pak hned sluncem zalitou školní zahradu. Poznáváme jarní květiny, pozorujeme pupeny na keřích a stromech, společnost nám dělají kosi, pěnkavy, sýkorky a kavky. Hrajeme hry a sbíráme suroviny na výrobu kouzelných lektvarů. Lektvary Lásky, Moudrosti, Zdraví, Kamarádství – tak ty jsme společně uvařili. A protože se blíží svátek našich maminek, napsali jsem jim kouzelná psaníčka. Jsme velcí šikulové – dokázali jsme nadepsat obálky, nalepit známky, najít poštovní schránku. A teď už dopisy míří k našim maminkám.

Příspěvek byl publikován v rubrice 2. A, Třídy a jeho autorem je První stupeň. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.