1. A Zpátky ve škole

Po návratu do školy zažíváme samé pěkné společné aktivity. Uspořádali jsme si třídní soutěž podzimních listů, vydali jsme se do okolí školy prozkoumat stromy a jejich plody.

Nové písmeno I nás přeneslo mezi indiány, vyráběli jsme si čelenky a amulety pro štěstí a nacvičili společně taneček s indiánskou říkankou. Také jsme se naučili poznat některá malá tiskací písmena a procvičili slabiky, které jsme se v Živé abecedě s Agátou naučili.

A to vše vystřídal čas adventu, ve kterém nás přivítalo překvapení v podobě Slabikářů. Čeká nás těšení se na Vánoce, které si krátíme vybarvováním adventního kalendáře.

Příspěvek byl publikován v rubrice 1. A a jeho autorem je První stupeň. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.