1.C Konec dubna

Milí naši čtenáři,

zdravíme vás z posledního týdne dubna. Do školy jsme se velmi těšili na své kamarády. Hned v pondělí jsme vyrazili se protáhnout do našeho oblíbeného areálu. Učivo  zvládáme, takže máme čas i na kouzelné království. Tento týden jsme se učili psát psací f a to bylo pro některé z nás hodně obtížné. Dávali jsme pozor, jak to paní učitelka píše a potom jsme museli paní učitelce ukázat na tabuli, jak nám to jde. Paní učitelka nás chválila a také některým  musela vést  ruku správným směrem. Už to zapeklité písmenko všichni správně umíme napsat. Také jsme si zopakovali v Hv psaní houslového klíče z minulého pololetí. K tomu nám paní učitelka pustila pěkné lidové písničky, které ještě neznáme. Těšíme se na pátek, kdy nás navštíví čarodějnice Filoména a spolu s ní si ve třídě zahrajeme na čaroděje a čarodějky.

Jak nám to bude slušet se podívejte v pátek odpoledne.

Cvrčci z 1.C všem přejí hodně zdravíčka.