1.C – Konec února

 

Milí čtenáři,

poslední školní den února byl ve znamení vzpomínky na zimu. Vytvořili jsme si sněhové panáčky v čepicích a rukavicích. My také ještě nosíme čepice a rukavice, i když tento týden krásně svítilo sluníčko a my jsme se na vycházkách pěkně ohřáli. Zima určitě ještě nekončí, ale my se všichni těšíme na jaro. Uvidíme, jaké bude v březnu počasí. Tento týden jsme se naučili hlásku a písmeno H, h, opakovali sčítání a odčítání do 9. V početní soutěži máme nejen krále ale i královny. V kontrolních cvičeních jsme paní učitelce předvedli, že všechno umíme na jedničku. Měla dnes také velkou radost z bezchybně napsaných diktátů. Ve skupinové práci jsme si povídali o našich zájmech a jak jsou pro nás prospěšné. V Kouzelném království jsme si tento týden mohli nakoupit různé zajímavé klobouky. V galerii se můžete podívat nejen na klobouky, ale i jak se loučíme s únorem.

Celá naše třída si moc přeje být 1. března v naší růžové třídě, ale virová situace v naší zemi tomu příliš nepřeje. Tak musíme všichni doufat, že se v pondělí zase osobně sejdeme. Všem čtenářům přejeme hodně zdraví a štěstí.

Cvrčci z 1.C

Příspěvek byl publikován v rubrice 1. C a jeho autorem je První stupeň. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.