3.C – TV na sněhu

Milí čtenáři,

s radostí vám přinášíme zprávu o skvělém zážitku, který jsme nedávno zažili s dětmi v rámci tělesné výchovy. Přeneseme vás do chvíle, kdy jsme společně strávili příjemný čas venku na čerstvém vzduchu se zimní tematikou v nádherném prostředí parku Javorka.

Pobyt venku jsme zahájili energickou rozcvičkou, kterou si děti vedly samy pod dohledem pana učitele. V parku jsme se rozehřáli a připravili na následující sportovní aktivity. Také jsme se pustili do atletické disciplíny – hodu kriketovým míčkem. Sněhová koule sloužila jako náš tréninkový nástroj, a děti se v tomto netradičním sportu skvěle bavily.

Ve skupinách jsme se také věnovali základům první pomoci, což bylo nejen poučné, ale i důležité pro každodenní život. Děti se zapojily do cvičení na přenos zraněného a získaly nové dovednosti, které mohou v budoucnosti využít.

Náš program byl obohacen o novou míčovou hru na postřeh, která si získala srdce všech účastníků. S úsměvem na tváři jsme se věnovali této zábavné aktivitě, kde rychlost a obratnost hrály klíčovou roli.

Celý den strávený venku nám nejen poskytl fyzickou aktivitu, ale také posílil týmový duch a povzbudil kreativitu dětí. Doufáme, že i vy si můžete představit radost a energii, kterou jsme zažili během tohoto nezapomenutelného dne.

S přátelským pozdravem

třída 3.C