2.C Konec školního roku

Milí naši čtenáři,

dnes je ten den, na který jsme se moc těšili – poslední den školy. Už  celý červen byl pohodový a zajímavý. Navštívili jsme výstavu obrazů, sportovali a fandili. Uklízeli naši třídu a chodili na procházky, třeba k rotundě sv. Kateřiny. Dnešní poslední hodinu jsme si pěkně užili a taky velmi rychle uběhla. Paní učitelka zhodnotila naše chování a prospěch. A chválila a chválila. Občas někdo zazlobí nebo se něco nepovede, ale na to se rychle zapomene. Všichni máme krásné vysvědčení s vyznamenáním a budeme se  s radostí věnovat aktivnímu odpočinku, aby se náš mozek trošku zregeneroval. Paní učitelka doporučuje si občas něco přečíst, spočítat a napsat, aby nám v hlavičkách zůstalo co nejvíce vědomostí. Paní učitelka a pan učitel moc děkují rodičům za milé pozornosti a krásné květiny.

Hurá na prázdniny…….

Krásné prázdniny a pohodovou dovolenou přejí všem Cvrčci z 2.C