2.C Týden sportu

Milí čtenáři,

nastal dlouho očekávaný Týden sportu v našem městě. Naše třída miluje pohyb a tak se snažíme dobře reprezentovat naši školu.  Celá třída chodíme fandit našim nejlepším sportovcům. V pondělí jsme běhali do sjezdovky  a ve středu jsme běhali štafety v Javorce. Jsme šťastní, že jsme za 2. ročník vyhráli a porazili ostatní školy. Úterý je vyhrazeno vybíjené, která se hraje od 3. ročníku. Už od září budeme poctivě trénovat, abychom byli úspěšní. Ve čtvrtek budeme závodit a fandit ve víceboji. V pátek bude probíhat turnaj škol ve fotbale na hřišti v Rybníku a plavecká štafeta v krytém bazénu. Sportování nás baví, ale učení už moc ne. Paní učitelka by pořád něco opakovala, ale my všichni se už těšíme na vysvědčení a prázdniny.

Sportu zdar a hodně zdraví.

Cvrčci z 2.C