4. B – Výuka ANGLIČTINY

V loňském školním roce jsme s nadšením přivítali v hodinách ANGLICKÉHO JAZYKA nového „pana pomocníka“ = školní notebook. Mobilní digitální učebna nám pomáhá při osvojování učiva a rozvíjet naše digitální kompetence. Na notebookách procvičujeme slovní zásobu, výslovnost, čtení s porozuměním, konverzační okruhy. Velmi oblíbenou aktivitou se staly týmové hry. Rozvíjíme dovednost  spolupráce, vzájemné podpory, empatie. Abychom splnili zadané úkoly, umíme si na internetu informaci najít, vyhledat překlady a výslovnost  na translatoru. Úžasný program, za který platí naše škola licenci, je „Umíme to“. A umíme to? I když jsou některé úkoly skutečným oříškem, myslíme si, že umíme…a když ne, tak na svém zdokonalování pilně pracujeme.