9.A Vánoce

Autor: Druhý stupeň

Vánoce u nás ve třídě probíhaly ve veselém duchu. Nejdříve jsme si udělali krátký výlet k rotundě sv. Kateřiny a poté si dali kebab a pizzu. Potom jsme už jen slavili, tancovali a bavili se. O půl 6 jsme si šli rozbalit zasloužené dárečky. Paní učitelka a paní asistentka nám připravily dárek v podobě placek s naší společnou fotkou.

Ještě před Vánoci nikdo z nás netušil, jak moc jsme dobrý kolektiv a jak umíme držet při sobě. Nikomu z nás ještě nedocházelo, že tohle jsou naše poslední Vánoce tady na škole a že už nám zbývá jen půl roku. Proto nám ukáplo i pár neposedných slziček.

Nikdo si neumí představit, že za půl roku už nebudeme každé ráno slýchávat Nikčin smích, nebo Jirkovo ustavičné vtipkování. Proto jsme si tyto Vánoce chtěli co nejvíce užít. A také užili, s tou nejlepší paní učitelkou a paní asistentkou na světě.

Veronika Polívková, 9.A