Přírodovědná soutěž – regionální kolo

Ve středu 17. května 2017 proběhlo na naší škole regionální kolo v přírodovědné soutěži. Do soutěže se přihlásilo celkem 32 škol. Žáci si mohli opět vyzkoušet své znalosti v poznávání rostlin, živočichů a minerálů. Regionálního kola se zúčastnilo 259 žáků (v poznávání rostlin –  112 žákův určování živočichů – 147 žáků).

Naši školu reprezentovalo v soutěži 12 žáků.

Dosáhli tohoto umístění:

Rostliny a minerály (3. ročník) – 2. místo: Zuzana Hýblová (3.B), 5. místo:  Radovan Kumpošt (3.B), 16. místo: Metoděj Šumbera (3.B)

Rostliny a minerály (4. + 5. ročník) – 4. místo: Marie Vomáčková (4.C), 9. místo: Adam Janíček (4.C), 30. místo: Štěpánka Petrová (4.C)

Živočichové a minerály (3. ročník) – 16. místo: Filip Blaško (3.B), 19. místo: Kristýna Hildebrandová (3.B) + Veronika Klejchová (3.B)

Živočichové a minerály (4. + 5. ročník) –  1. místo: Adam Janíček (4.C), 9. místo: Marie Vomáčková (4.C), 15. místo: Roman Janeček (4.C)

Všem blahopřejeme k výbornému umístění.

I přes velký počet přihlášených žáků probíhala soutěž plynule a bez problémů. Při soutěži panovala klidná a dobrá nálada. Všichni se těšíme  na další ročník této soutěže.

Rostliny-správné řešení Živočichové-správné řešení
Výsledková listina – 3. ročník rostliny Výsledková listina – 3. ročník živočichové
Výsledková listina – 4.+ 5. ročník rostliny Výsledková listina – 4.+ 5. ročník živočichové

Celé fotoalbum zde