Vánoční hvězdy pro babičky a dědečky

V naší škole byl vždy advent zahajován Jarmarkem. Tuto tradici jsme letos přerušili, nicméně jsme se pokusili přinést vánoční atmosféru aspoň babičkám a dědečkům do Domova pro seniory v Bezděkově. Zbylý výtěžek z loňského Jarmarku jsme pečlivě šetřili a nakoupili jsme z něj 116 vánočních hvězd, které jsme společně s přáníčky předali v úterý 8. 12. 2020 seniorům.

Mrzí nás, že jsme neměli možnost obyvatelům domova popřát osobně. Věříme, že do jejich pokojů naše adventní nálada doputovala aspoň prostřednictvím rozhlasu. Děti z družiny recitovaly, deváťáci zdravili obyvatele do oken a Kristýna Špánková za školní parlament všem popřála krásné Vánoce. Od rána chodily třídy pod okna křídami malovat své vzkazy.

Věříme, že vánoční hvězdy udělaly radost. Jsme rádi, že s dětmi můžeme v tomto období zažívat takovéto akce.

Děkujeme personálu Domova pro seniory za předání rostlin, vážíme si jejich práce a přejeme klidné svátky.

Simona Dolečková

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školy a jeho autorem je Vedení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.