Olympiáda v anglickém jazyce

Olympiáda v anglickém jazyce (školní kolo za rok 2023/24) proběhla tentokrát již před Vánocemi – v pondělí 18. a ve středu 20. prosince 2023. Z bezmála 40 účastníků se přes písemný test s poslechem do druhé části probojovalo 10 žáků z kategorie nižší (6. a 7. třídy) a 9 žáků z vyšší kategorie (8. a 9. třídy).

V ústní části pak soutěžící před dvoučlennou komisí popisovali obrázky a hovořili na vylosovaná témata. Všichni soutěžící i přes počáteční obavy a trému podali velmi dobré výkony a zaslouží si pochvalu.

Do okresního kola, které proběhne v únoru, postupují – Viktorie Vejdová (7.B) v kategorii A I. a Tran Bao Dalin (8.C) v kategorii A II. Všem držíme palce!

Vyučující anglického jazyka ZŠ Habrmanova