Florbal 4. – 5. tříd

Autor: Druhý stupeň

Do naší tělocvičny se k okrskovému kolu dostavily celkem čtyři školy. Pouze vítěz turnaje si zajistil postup do kola okresního.

Úvodní zápas byl z naší strany ospalý. Vůbec jsme neběhali, dělali jsme zbytečné chyby, které soupeř nekompromisně trestal. A tak byla naše porážka zasloužená. Do druhého utkání jsme vlétnuli jako vyměnění. Celý zápas jsme diktovali tempo a zaslouženě jsme vyhráli. Na závěr jsme mohli ještě vykřesat jiskřičku naděje, ale po dvou minutách bylo skóre 0:3! Poté jsme ale zabrali, výsledek jsme otočili a doufali ve vítězství. Bohužel konec nám opět utekl a tak nám zůstalo pouze celkové 3. místo.

Daniel Peroutka

Sestava: Vencl – Voleský, Blažek, Šikula, Peroutka, Kolář, Voltner

Výsledky:

–        ZŠ Javornického Vys. Mýto   6:9   (Voleský 4, Blažek, Šikula)

–        ZŠ Komenského Ústí n. O.     6:4   (Voleský 2, Peroutka, Kolář, Blažek, Voltner)

–        ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto     8:9   (Voleský 3, Peroutka 3, Kolář, Voltner)