Florbal 6. – 7. tříd

Autor: Druhý stupeň

Po starších žácích se svého turnaje dočkali i jejich mladší spolužáci. Turnaj se opět odehrál v naší hale Na Skále. Zúčastnily se ho pouze tři místní školy, takže hrál každý s každým dvakrát.

V úvodním utkání se nám podařilo vstřelit velmi rychlý gól. Poté nás však soupeř začal přehrávat a rozhodující zásah se nám podařil až 10 vteřin před koncem. V druhém zápasu jsme dali poměrně brzy tři branky, protivník se však nevzdal a skóre otočil. Vyrovnat se nám podařilo až v poslední minutě. Do odvet jsme opět vstoupili výborně a tentokrát jsme si už průběh utkání pohlídali. Na závěr se nám už nedařilo skoro nic. Možná to bylo i tím, že už jsme věděli, že první místo nám nikdo sebrat nemůže.

Celý turnaj byl velmi vyrovnaný. Každý tým mohl porazit kohokoliv jiného. Vítězstvím jsme si zajistili postup do okresního kola, které se koná příští týden v Červené Vodě.

Daniel Peroutka

Sestava: Pávek – Kolář, Altenburger, Voleský, Vencl, Pávíček, Kozák, Stránský

ZŠ Habrmanova – ZŠ Ústecká       4:3   (Kolář 2, Altenburger, Voleský)

ZŠ Habrmanova – Gymnázium     5:5   (Altenburger 3, Voleský, Kolář)